דרך רמתיים 52 הוד השרון טלפון 09-7406064 פקס 09-7406076 פייסבוק מפת הגעה

שעות פתיחה בימים א'-ה' מ-8:30 עד 13:30 ומ-16:00 עד 19:00 ביום ו' מ-8:30 עד 13:00

עדשות מגע

רכישת עדשות מגע אצלנו היא נוחה, אמינה ומתאימה לכל תקציב. אנחנו מנפיקים רק עדשות מגע העומדות בתקנים הגבוהים ביותר ושאנחנו יודעים שהן הטובות ביותר עבור הפציינטים שלנו. ד"ר סטיב וונטש ויובל וינטר יבחרו עבורכם את עדשות המגע המתאימות ביותר לעיניכם, לראייה שלכם ולסגנון החיים שלכם. צוות עדשות המגע המאומן שלנו ידריך אתכם בשימוש ובטיפול בעדשות המגע שלכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

 

סוגי העדשות שניתן למצוא אצלנו:

Johnson & Johnson

pure vision

Dailies

 

תמיסות לעדשות קשות:

בוסטון

GP מולטי

 

תמיסות לעדשות רכות:

easysept

biotrue

opti free

ever clean

 

 

 

עדשות מגע - איכות ללא פשרות

עדשות מגע הן מוצר יוקרתי ואמין, עדשות המגע יוצרו כתחליף סמוי ובלתי נראה למשקפי ראיה ועל כן הן משמשות אנשים רבים בכל רחבי העולם על בסיס יומי.


ד"ר וונטש & וינטר הם המומחים המובילים בארץ את תחום האופטומטריה, ברשותם מרפאה מובילה אשר מספקת לשלל הלקוחות עדשות מגע מקצועיות ואיכותיות העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום העדשות מגע.

התאמה אישית לכל לקוח ולכל צורך של עדשות מגע במרפאת וונטש & וינטר  

במרפאת וונטש & וינטר נמכרות ומותאמות עדשות מגע המשווקות ומיוצרות על ידי מיטב המומחים בתחום ומותאמות לכם באופן אישי על ידי ד"ר סטיב וונטש ויובל וינטר.

עדשות מגע הן המוצר הבטוח והמגן שישמור על בריאות עינכם ועל ראייתכם לאורך שנים רבות.
רכישת עדשות מגע איכותיות ומקצועיות היא חשובה ומהותית, שכן יכולת הראייה היא יכולת חשובה שעליה יש לשמור מכל משמר ולהגן בכל אמצעי.

ביקור מקצועי וייעוץ אמין להתאמת עדשות מגע  במרפאת וונטש & וינטר  

בעת ההגעה למרפאתנו יקבל כל לקוח את מלא תשומת הלב והליווי האישי ויעבור בדיקת ראייה.
הביקור כולו ילווה על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום האופטומטריה אשר יבצעו את הבדיקות המקיפות של בדיקות העיניים היסודיות והמקצועיות.
לאחר הבדיקה המקיפה תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה מהמומחים של מרפאת וונטש & וינטר ועל פיה לקבל החלטה משותפת על המשך טיפול והתאמת משקפי ראיה או עדשות מגע.
בסוף התהליך ולאחר הבחירה בטיפול נכון, מועיל ומקצועי בעבורכם, יקבל כל לקוח הסבר מפורט הכולל הדגמה והמחשה שתעזור לו בשימוש נכון והרכבה קלה של עדשות מגע.

לפרטים נוספים, מידע וייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות חייגו עכשיו : 09-7406064